Pierwszy krok w stronę organizacji MOVE Weeka-Tygodnia Ruchu 2013 został postawiony podczas seminarium w Wiedniu. W tym czasie koordynatorzy kampanii z całej Europy mieli możliwość poznania się oraz okazję na wypracowane wspólnej drogi do celu.

 

Seminarium odbyło się pod hasłem “Spotkanie to początek, pozostanie razem do postęp, a wspólna praca to sukces” (Henry Ford). W 2012 roku International Sport and Culture Association zorganizowała pilotażową edycję MOVE Weeka. Sukces przedsięwzięcia sprawił, że rok później zdecydowała się ruszyć z kampanią w dużo szerszym zakresie. Do Wiednia (10-13 czerwca 2013) zaproszonych zostało kilkanaście osób z całej Europy, które mają odpowiadać za realizację projektu w poszczególnych krajach. W Polsce Tydzień Ruchu zorganizuje Fundacja V4S, a koordynatorem w naszym kraju jest Agnieszka Garbacik. 

W Wiedniu ISCA zaprezentowała wizualizację strony internetowej www.nowwemove.com oraz koncepcję kreatywną całej kampanii. Powstała także strategia social media oraz zaprezentowany został Flash mob, który pod koniec września odbędzie się w całej Europie.

Galeria

Wideo

Inne aktualności

 • NISKA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA TO WYZWANIE MIĘDZYNARODOWE!

  RUSZAJMY SIĘ!

  Jakoś tak już jest, że wszystko co dobre szybko się kończy. Nie inaczej jest i tym razem. Dużymi krokami zbliża się koni (...)

 • International Association for Volunteer Effort IAVE - Barranquilla (Kolumbia)

  Kongres Wolontariatu Młodzieżowego IAVE

  Wkrótce po paryskim kongresie ISCA przyszedł czas, by zaprezentować nasze metody na półkuli południowej. W dniach 3-5 li (...)

 • Przedsmak Euro 2012 możliwy dzięki Trophy Tour

  Trophy Tour 2012

  Zanim rozpocznie się UEFA EURO 2012™. Puchar mistrzostw Europy przyjedzie do wszystkich ośmiu miast-gospodarzy. Cała imp (...)