Pierwszy krok w stronę organizacji MOVE Weeka-Tygodnia Ruchu 2013 został postawiony podczas seminarium w Wiedniu. W tym czasie koordynatorzy kampanii z całej Europy mieli możliwość poznania się oraz okazję na wypracowane wspólnej drogi do celu.

 

Seminarium odbyło się pod hasłem “Spotkanie to początek, pozostanie razem do postęp, a wspólna praca to sukces” (Henry Ford). W 2012 roku International Sport and Culture Association zorganizowała pilotażową edycję MOVE Weeka. Sukces przedsięwzięcia sprawił, że rok później zdecydowała się ruszyć z kampanią w dużo szerszym zakresie. Do Wiednia (10-13 czerwca 2013) zaproszonych zostało kilkanaście osób z całej Europy, które mają odpowiadać za realizację projektu w poszczególnych krajach. W Polsce Tydzień Ruchu zorganizuje Fundacja V4S, a koordynatorem w naszym kraju jest Agnieszka Garbacik. 

W Wiedniu ISCA zaprezentowała wizualizację strony internetowej www.nowwemove.com oraz koncepcję kreatywną całej kampanii. Powstała także strategia social media oraz zaprezentowany został Flash mob, który pod koniec września odbędzie się w całej Europie.

Galeria

Wideo

Inne aktualności

 • MOVEment Spaces – Przestrzenie pełne aktywności

  MOVEment Spaces

  3 dni, 7 krajów, 24 uczestników.12 godzin inspirujących prelekcji, ponad 20 przykładów dobrych praktyk i niezliczona lic (...)

 • Kick off w miejskiej dżungli

  MOVEment Spaces Kopenhaga

  Kopenhadzkie kąpieliska w centrum miasta czy mobilne saunaria z widokiem na linie brzegową… Tylko pomysły, czy już z suk (...)

 • Zaproszenie na międzynarodową konferencję

  The future of Grassroots Sport

  Jeżeli działasz w obszarze sportu powszechnego, to ta konferencja jest dla Ciebie! Szczególne zaproszenie kierujemy prze (...)

 • Witamy w Programie RESPECT your Health - Euroszkoły 2012

  Witamy w RESPECT your Health 2012

  W 2012 roku Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA po raz pierwszy odbędą się w Polsce i na Ukrainie! Wspólnie możemy us (...)

 • Promowaliśmy Jogę we Wrocławiu

  Promowaliśmy Jogę we Wrocławiu

  21 czerwca zastał ogłoszony przez ONZ Międzynarodowym Dniem Jogi. Tego dnia w kilkunastu miastach w Polsce odbyły się im (...)

 • Fundacja v4sport wraz ze Stowarzyszeniem „Nigdy więcej” zorganizowała turniej piłkarski podczas „Imienin Polski”

  Turniej na Imieninach Polski

  Jak napisał organizator imprezy - Projekt Społeczny 2012 „Imieniny Polski to okazja do świętowania tego, co w nas dobre, (...)