Pierwszy krok w stronę organizacji MOVE Weeka-Tygodnia Ruchu 2013 został postawiony podczas seminarium w Wiedniu. W tym czasie koordynatorzy kampanii z całej Europy mieli możliwość poznania się oraz okazję na wypracowane wspólnej drogi do celu.

 

Seminarium odbyło się pod hasłem “Spotkanie to początek, pozostanie razem do postęp, a wspólna praca to sukces” (Henry Ford). W 2012 roku International Sport and Culture Association zorganizowała pilotażową edycję MOVE Weeka. Sukces przedsięwzięcia sprawił, że rok później zdecydowała się ruszyć z kampanią w dużo szerszym zakresie. Do Wiednia (10-13 czerwca 2013) zaproszonych zostało kilkanaście osób z całej Europy, które mają odpowiadać za realizację projektu w poszczególnych krajach. W Polsce Tydzień Ruchu zorganizuje Fundacja V4S, a koordynatorem w naszym kraju jest Agnieszka Garbacik. 

W Wiedniu ISCA zaprezentowała wizualizację strony internetowej www.nowwemove.com oraz koncepcję kreatywną całej kampanii. Powstała także strategia social media oraz zaprezentowany został Flash mob, który pod koniec września odbędzie się w całej Europie.

Galeria

Wideo

Inne aktualności

 • Zaproszenie na międzynarodową konferencję

  The future of Grassroots Sport

  Jeżeli działasz w obszarze sportu powszechnego, to ta konferencja jest dla Ciebie! Szczególne zaproszenie kierujemy prze (...)

 • Już teraz zapisz dwie daty na 2017 r.

  Już teraz zapisz dwie daty na 2017 r.

  Na wiosnę tego roku odbędą się dwa ważne wydarzenia, w ramach międzynarodowej kampanii NowWeMOVE. Dzień bez windy (NowWe (...)

 • NISKA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA TO WYZWANIE MIĘDZYNARODOWE!

  RUSZAJMY SIĘ!

  Jakoś tak już jest, że wszystko co dobre szybko się kończy. Nie inaczej jest i tym razem. Dużymi krokami zbliża się koni (...)

 • Koordynatorzy MOVE Week w Kopenhadze

  Koordynatorzy MOVE Week w Kopenhadze

  Przygotowania do Tygodnia Ruchu trwają. Właśnie ruszyła polska strona kampanii oraz konkurs dla animatorów sportowych i (...)

 • Dzieci z Domu Dziecka w Giżycach obejrzały mecz Polska-Rosja

  Wycieczka do Warszawy na UEFA EURO 2012

  Dzieci z Domu Dziecka w Giżycach miały okazję przeżyć niezapomniane chwile podczas UEFA EURO 2012. Grupa 25 młodych ludz (...)

 • Dobiegła końca kolejna odsłona projektu "Muuvit - Ruszaj się z klasą"

  Muuvit na mecie

  27 grudnia 2013 roku zakończyliśmy rejestrację do programu "Muuvit". Jednak nie oznacza to końca przygód, ponieważ część (...)