Ponad dwadzieścia spotkań on-line, dwa spotkania w realu, wiele godzin zajęć i indywidualnych konsultacji oraz satysfakcja uczestników — w piątek 24 czerwca uczestnicy szkolenia Manager Projektów Sportowych spotkali się w Warszawie na podsumowaniu projektu połączonym z wręczeniem dyplomów.

 

Uroczyste podsumowanie ponad półrocznego, autorskiego projektu szkoleniowego Fundacji V4Sport odbyło się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Było ono okazją nie tylko do podziękowania sobie za wspólną pracę i nagrodzenia najpilniejszych studentów, ale też do rozmów na temat bardzo konkretnych inicjatywach, w które być może niebawem zaangażują się uczestnicy MPS.

Wszyscy, którzy w piątek stawili się w Warszawie, odebrali Certyfikaty ukończenia szkolenia. Wręczył je Prezes Fundacji V4Sport - Jakub Kalinowski, który był również jednym z kilkunastu wykładowców uczestniczących w projekcie. Oprócz niego swoją wiedzą dzielili się z kursantami m.in. Robert Korzeniowski, Marek Karpiński, Piotr Sitkowski, Marcin Pawul, Adam Łazuka czy też Jacob Schouenborg.

Poza spotkaniami inauguracyjnym i kończącym, szkolenie prowadzone było on-line w formie webinarów. Większość z nich była transmitowana z Polski, ale też mieliśmy okazję łączyć się z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania czy Belgia.

MPS miał na celu uzbrojenie ludzi-pasjonatów w wiedzę niezbędną ku temu, aby profesjonalizować polski sport. Podczas zajęć mogli się oni dowiedzieć m.in. jak dywersyfikować budżety swoich organizacji, przeszczepiać dobre zagraniczne wzorce na grunt lokalny, poszerzać ofertę dla sportu powszechnego, współpracować z mediami oraz zarządzać projektami, rozliczać je i poddawać ewaluacji.

Wszystkim uczestnikom szkolenia — tym, którzy wiedzę nabywali, ale również tym, którzy zgodzili się nią dzielić z kursantami, pragniemy serdecznie podziękować za udział w projekcie. Informujemy również, że osobom, które nie mogły przybyć w piątek do stolicy, aby się z nami spotkać, dyplomy uczestnictwa wyślemy pocztą.

Galeria

Inne aktualności

 • MOVEment Spaces – Przestrzenie pełne aktywności

  MOVEment Spaces

  3 dni, 7 krajów, 24 uczestników.12 godzin inspirujących prelekcji, ponad 20 przykładów dobrych praktyk i niezliczona lic (...)

 • Kick off w miejskiej dżungli

  MOVEment Spaces Kopenhaga

  Kopenhadzkie kąpieliska w centrum miasta czy mobilne saunaria z widokiem na linie brzegową… Tylko pomysły, czy już z suk (...)

 • Zaproszenie na międzynarodową konferencję

  The future of Grassroots Sport

  Jeżeli działasz w obszarze sportu powszechnego, to ta konferencja jest dla Ciebie! Szczególne zaproszenie kierujemy prze (...)